Wie helpt mee met de kleding uitgifte, dringende oproep!!!!

zondag, 9 september, 2018 - 14:51

Het zal niemand ontgaan zijn dat we de afgelopen periode in een enorme operatie de kledinglijn binnen onze vereniging hebben gewisseld. De meeste teams lopen er inmiddels fantastisch bij in hun nieuwe Adidas kleding. Maar nog niet alles is uitgegeven en op orde. Helaas voor ons is onze vertrouwde kracht Hans van der Helm, die de voorbije maanden hier veel energie in heeft gestoken, voor z’n werk de komende maanden naar het buitenland. En er is op dit moment niemand binnen onze organisatie die zijn stokje over kan nemen. Dit betekent dat we de laatste loodjes moeten laten liggen totdat we een of meer vervangers hiervoor hebben. We doen dan ook een oproep aan ouders, leden of ieder ander die zich betrokken voelt bij onze vereniging zich te melden om dit op te pakken. Meld je via secretariaatrkdeo@gmail.com  en we zullen je vervolgens op weg helpen. Uiteraard bedanken wij Hans voor z’n enorme inzet en wensen hem veel succes en plezier in het verre Canada.


Terug naar de vorige pagina.