Vervangen velden 1 en 2; stip op de horizon

maandag, 8 oktober, 2018 - 22:43

 

Het bestuur van RKDEO is in goed overleg met de gemeente over de kunstgras velden 1 en 2. Hiervoor zijn diverse ronde tafel gesprekken geweest met wethouder Peter Hennevanger. Beide partijen erkennen de problemen van de velden en trekken gezamenlijk op in het waarborgen van de bespeelbare kwaliteit conform de normen van de NOC*NSF. Voor alle betrokkenen is het belangrijk dat er met plezier gesport kan worden en er geen gezondheidsrisico’s zijn. Recente uitkomst van de gesprekken en onderzoeken is dat de gemeente, ondanks de oorspronkelijk langer verwachte levensduur, de velden eerder en met andere korrels gaat vervangen. De gemeente heeft haar uitvoeringsplannen en begroting klaar staan om de velden in de zomerstop van 2020 te vernieuwen. Tot die tijd worden diverse maatregelen genomen om verschillende technische eigenschappen op orde te houden zodat de velden bespeelbaar zijn en blijven.

 

Wij als bestuur zijn erg blij met de goede verstandhouding met de gemeente en het vooruitzicht dat wij onze leden een zo goed mogelijke accommodatie kunnen blijven bieden. De gezondheid en welzijn van onze leden en gasten is belangrijk voor ons.


Terug naar de vorige pagina.