• Tussenstand/eind standen dartcompetities

     

    Tussenstand Dartcompetitie 2020-2021 na 1 speelweek.

    (wanneer zullen we weer verder kunnen??)

     

     

        DART-competitie   12 best gespeelde wedstrijden    
        Competitie 2020-2021                  
            aantal  totaal  Hoogste        
            gespeelde  behaalde             
    nr.   naam poule wedstrijden score Score  Finish        
                           
    1   Bonte Marco "No Way Back" S-A 1 15   126        
    2   Jeltema Marcel "The Sheriff Jelty" S-A 1 15            
    3   Blokland Guus "Guus Geluk" S-A 1 13   94        
    4   Greebe Jack "De Diesel" S-A 1 12            
    5   Haaster Cor van "Master Caller" S-A 1 12            
    6   Strampraad Jan "Fidel Castro" S-A 1 11            
    7   Engels Anita "De Diva" S-A 1 9 115          
    8   Strampraad Rody "Big Smile" S-A 1 9            
    9   Verbeek Yerne "De Sloper" S-A 1 7   109        
    10   Janssen Marian "The First Lady" S-A 0 0            
    11   Oudshoorn Leo "Cliff Hanger" S-A 0 0            
    12   Tjeerdsma Jan "Mountain Men" S-A 0 0            
                           
    1   Blokland Angela "Little Power" S-B 1 15            
    2   Nederpel Sander "OPA" S-B 1 14            
    3   Vieveen Wilco S-B 1 14 140          
    4   Goeman Hanny S-B 1 13            
    5   Merwe Margo van der S-B 1 11            
    6   Rolvink Elly S-B 1 11 153          
    7   Meer Elly van der S-B 1 9            
    8   Bulten Jeffrey uit de "Bat Man" S-B 0 0            
    9   Hofstede John "De Ritselaar"  S-B 0 0            
    10   Janssen Ard "Hazes" S-B 0 0            
    11   Janssen Robin S-B 0 0            
    12   Lakens Ria S-B 0 0            
    13   Steen Melanie van der "The Man Hunter" S-B 0 0            
    14   Vieveen Esther S-B 0 0            

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

  • UITSLAG NIEUAJAARSTOERNOOI DARTEN 18 JANUARI 2020

     

    RKDEO-darts Nieuwjaarstoernooi 2020  
         
         
      Senioren :  
      Winnaarsronde:  
      1. Marco Bonte  
      2. Patrick Flinterman  
      3. Leo Oudshoorn  
         
      Verliezersronde:  
      1. Rody Strampraad  
      2. Wilco Vieveen  
      3. Anita Engels  
         
      Hoogste score: Marco Bonte 180  
      Hoogste finish: Wilco Vieveen 97  
         
         
         
      Dames:  
      Winnaarsronde:  
      1. Annet Veersma  
      2. Hanny Goeman  
      3. Elly Rolvink  
         
      Verliezersronde  
      1. Ria Lakens  
      2. Esther Vieveen  
      3. Monique Elderhorst  
         
      Hoogste Score: Elly Rolvink 133  
      Hoogste Finish: Elly vd Meer 62  
         
  •   RKDEO-darts     
      Winter competitie 2019    
      Senioren A-Poule    
      1 Jack Greebe 169  
      2 Marcel Jeltema 158  
      3 Guus Blokland 153  
             
      Hoogste score A-poule:    
        Marcel & Marco 6x180  
             
             
      Hoogste finish A-poule:    
        Jack Greebe 156  
             
             
      Senioren B-Poule    
      1 Marian Janssen 172  
      2 Jan Strampraad 171  
      3 Ard Janssen 150  
             
      Hoogste score B-poule:    
        Marian  & John 180  
             
             
      Hoogste finish B-poule:    
        Marian Janssen 115  
             
             
             
      Luppy-Cup    
      Winnaarsronde:    
        Jack Greebe    
             
      Verliezersronde:    
        Anita Engels    
             

     

        DART-competitie            
        Winter Competitie 2019            
            Beste 12 wedstrijden   Hoogste  
                     
    nr.   naam poule aantal punten   Score  Finish
                     
    1   Greebe Jack "De Diesel" S-A 12 van de 14 169     156
    2   Jeltema Marcel "The Sheriff Jelty" S-A 12 van de 16 158   6x180 105
    3   Blokland Guus "Guus Geluk" S-A 12 van de 12 153   180 142
    4   Oudshoorn Leo "Cliff Hanger" S-A 12 van de 15 152   180 146
    5   Bonte Marco "No Way Back" S-A 10 van de 10 150   6x180 140
    6   Haaster Cor van "Master Caller" S-A 12 van de 16 136   180 120
    7   Tjeerdsma Jan "Mountain Men" S-A 11 van de 11 133   180  
    8   Strampraad Rody "Big Smile" S-A 12 van de 12 126     101
    9   Verbeek Yerne "De Sloper" S-A 12 van de 13 121   180  
    10   Engels Anita "De Diva" S-A 12 van de 14 119     148
                     
    1   Janssen Marian "The First Lady" S-B 12 van de 15 172   180 2x115
    2   Strampraad Jan "Fidel Castro" S-B 12 van de 14 171   156  
    3   Janssen Ard "Hazes" S-B 12 van de 15 150   154 94
    4   Blokland Angela "Little Power" S-B 12 van de 13 144   127  
    5   Janssen Robin S-B 12 van de 15 137      
    6   Hofstede John "De Ritselaar"  S-B 8 van de 8 110   180 64
    7   Nederpel Sander "OPA" S-B 7 van de 7 94      
    8   Steen Melanie van der "The Man Hunter" S-B 9 van de 9 83   114  
    9   Bulten Jeffrey uit de "Bat Man" S-B 6 van de 6 63   157