Eindstand Zomer competitie Senioren 2019 

 

RKDEO-darts  
Zomer competitie 2019 
Senioren A-Poule 
1Jack Greebe168
2Marco Bonte 165
3Marcel Jeltema162
   
Hoogste score A-poule: 
 Guus Blokland4x180
   
   
Hoogste finish A-poule: 
 Marco Bonte 122
   
   
Senioren B-Poule 
1Anita Engels173
2Marian Janssen157
3John Hofstede157
   
Hoogste score B-poule: 
 Bas Hofstede158
   
   
Hoogste finish B-poule: 
 Bas Hofstede158
   
   
   
Luppy-Cup 
Winnaarsronde: 
 Marco Bonte  
   
Verliezersronde: 
 Marcel Jeltema 

 

 

  DART-competitie     
  Zomer Competitie 2019     
    Beste 12 wedstrijdenHoogste 
        
nr. naampouleaantalpuntenScore Finish
        
1 Greebe Jack "De Diesel"S-A12 van de 121682x180 
2 Bonte Marco "No Way Back"S-A11 van de 111653x180122
3 Jeltema Marcel "The Sheriff Jelty"S-A12 van de 161622x180102
4 Oudshoorn Leo "Cliff Hanger"S-A12 van de 161582x180115
5 Blokland Guus "Guus Geluk"S-A12 van de 141494x180112
6 Strampraad Rody "Big Smile"S-A12 van de 15137  
7 Haaster Cor van "Master Caller"S-A12 van de 141372x180118
8 Verbeek Yerne "De Sloper"S-A12 van de 15126180113
9 Tjeerdsma Jan "Mountain Men"S-A12 van de 131252x180 
        
1 Engels Anita "De Diva"S-B12 van de 1517311491
2 Janssen Marian "The First Lady"S-B12 van de 13157 100
3 Hofstede John "De Ritselaar" S-B12 van de 12157 95
4 Strampraad Jan "Fidel Castro"S-B12 van de 14148138 
5 Janssen Ard "Hazes"S-B12 van de 16144134111
6 Janssen RobinS-B11 van de 11131  
7 Steen Melanie van der "The Man Hunter"S-B12 van de 15111155 
8 Hofstede Bas "The Manager"S-B7 van de 7102158158
9 Blokland Angela "Little Power"S-B9 van de 998  
10 Bulten Jeffrey uit de "Bat Man"S-B8 van de 884 83
11 Nederpel Sander "OPA"S-B7 van de 784  

 

 

 

Eindstand Ladies Night 2018-2019

 

 

RKDEO 
Ladies Night 2018-2019punten
1.Engels Anita "De Diva"150
2.Meer Elly "Golden Eye" v.d.131
3.Blokland Angela "Dirk2"130
   
Hoogste Score: 
174Blokland Angela "Dirk2" (na bullen) 
   
   
Hoogste Finish: 
107Goeman Hanny "En de Rekels" 
   
   
RKDEO 
Ladies Night 2018-2019 
Koppel competitiegemiddeld
1.Leeuwen Jos "The Lion King" van14,75
2.Engels Anita "De Diva"14,50
3.Haagen Gerda "Juffrouw Jannie"11,80
   
   
Luppy Cup Ladies Night 2018-2019 
Winnaarsronde 
 Elderhorst Tineke "Uit de Takkestraat" 
   
Verliezersronde 
 Meer Elly "Golden Eye" v.d. 

 

 

 

  DART-competitie Dames     
  competitie 2018-2019     
    Beste 10 wedstrijdenHoogste 
        
nr. naampouleaantalpuntenScore Finish
        
1 Engels Anita "De Diva"D10 van de 15150160100
2 Meer Elly "Golden Eye" v.d.D10 van de 1513114045
3 Blokland Angela "Dirk2"D10 van de 1313017462
4 Rolvink Elly "Dartel"D10 van de 1412815488
5 Merwe Margo "White Bunny"D10 van de 1112712670
6 Leur Yvon "IJf van Ho" v.d.D10 van de 1312514078
7 Haagen Gerda "Juffrouw Jannie"D10 van de 14121174 
8 Goeman Hanny "En de Rekels"D10 van de 13121140107
9 Elderhorst Tineke "Uit de Takkenstraat"D10 van de 1112112886
10 Lam Annelies "The Robster"D10 van de 1311713380
11 Huijser Helen "Zuster Clivia"D10 van de 1111512669
12 Hooijmans Marian "Row-Hide" D10 van de 111102x128 
13 Lakens Ria "Pietje"D10 van de 1394 65
14 Leeuwen Jos "The Lion King" vanD8 van de 89013056
15 Goeman Thea "Teddy Bear"D8 van de 889126

 

 

 

  Koppel competitie Dames    
  Seizoen 2018-2019    
    totaalaantal  
nr. naampoulepuntenwedstrijdengemiddelde
1 Leeuwen Jos "The Lion King" vanD59414,75
2 Engels Anita "De Diva"D87614,50
3 Haagen Gerda "Juffrouw Jannie"D59511,80
4 Leur Yvon "IJf van Ho" v.d.D67611,17
5 Rolvink Elly "Dartel"D66611,00
6 Meer Elly "Golden Eye" v.d.D65610,83
7 Merwe Margo "White Bunny"D62610,33
8 Huijser Helen "Zuster Clivia"D3749,25
9 Goeman Thea "Teddy Bear"D2538,33
10 Lam Annelies "The Robster"D2538,33
11 Goeman Hanny "En de Rekels"D4467,33
12 Blokland Angela "Dirk2"D3557,00
13 Elderhorst Tineke "Uit de Takkenstraat"D2746,75
14 Lakens Ria "Pietje"D3356,60
       
       
       
  Te weinig wedstrijden    
  Hooijmans Marian "Row-Hide" D1829,00

 

 

 

Eindstand Wintercompetitie 2018-2019 Senioren

 

 

RKDEO-darts   
Winter competitie 2018  
Senioren A-Poule  
1Marco Bonte 175 
2Marcel Jeltema164 
3Jack Greebe145 
    
Hoogste score A-poule:  
 Marco Bonte5x180 
    
    
Hoogste finish A-poule:  
 Jack Greebe161 
    
    
Senioren B-Poule  
1Jan Tjeerdsma166 
2Ard Janssen142 
3Jan Strampraad141 
    
Hoogste score B-poule:  
 Jan Tjeerdsma2x180 (na bullen)
    
    
Hoogste finish B-poule:  
 Jan Strampraad136 
    
    
    
Luppy-Cup  
Winnaarsronde:  
 Marco Bonte  
    
Verliezersronde:  
 Ard Janssen  

 

Nieuwjaarstoernooi 2019

 

 

RKDEO-darts Nieuwjaarstoernooi 2019
 
 
Senioren :
Winnaarsronde:
1. Marco Bonte
2. Jack Greebe
3. Cor van Haaster
 
Verliezersronde
1. Anita Engels
2. Patrick Keeldar
3. Steven Ripken
 
Hoogste score: Guus Blokland 180
Hoogste finish: Jack Greebe 126
 
 
 
Senioren (dames):
1. Marian Janssen
2. Thea "Teddy Bear" Goeman
3. Elly "Dartel" Rolvink
 
Hoogste Score: El "Golden Eye" van der Meer 144
Hoogste Finish: Ria "Pietje" Lakens 66

 

 

 

 

 

Eindstand Zomercompetitie 2018 

 

 

RKDEO-darts   
Zomer competitie 2018  
Senioren A-Poule  
1Marco Bonte 180 
2Marcel Jeltema161 
3Guus Blokland153(na barage)
    
Hoogste score A-poule:  
 Guus Blokland4x180 
    
    
Hoogste finish A-poule:  
 Leo Oudshoorn147 
    
    
Senioren B-Poule  
1Marian Jansen176 
2Jan Strampraad149 
3Sander Nederpel139 
    
Hoogste score B-poule:  
 Angela Blokland154 
    
    
Hoogste finish B-poule:  
 Sander Nederpel107 
    
    
    
Luppy-Cup  
Winnaarsronde:  
 Jack Greebe  
    
Verliezersronde:  
 Guus Blokland  

 

 

 

 

 

 

Eindstand Ladies Night 2017-2018

 

RKDEO 
Ladies Night 2017-2018punten
1.Engels Anita "De Diva"150
2.Goeman Hanny "En de Rekels"142
3.Merwe Margo "White Bunny"138
   
Hoogste Score: 
180Goeman Thea "Teddy Bear"  
   
   
Hoogste Finish: 
88Lam Annelies "The Robster" 
   
   
RKDEO 
Ladies Night 2017-2018 
Koppel competitiegemiddeld
1.Huijser Hellen "Zuster Clivia"13,75
2.Engels Anita "De Diva"13,60
3.Blokland Angela "Dirk2"12,50
   
   
Luppy Cup Ladies Night 2017-2018 
Winnaarsronde 
 Goeman Hanny "En de Rekels" 
   
Verliezersronde 
 Haagen Gerda "Juffrouw Jannie" 
 

 

 

  DART-competitie Dames     
  competitie 2017-2018     
    Beste 10 wedstrijdenHoogste 
        
nr. naampouleaantalpuntenScore Finish
        
1 Engels Anita "De Diva"D10 van de 141503x14087
2 Goeman Hanny "En de Rekels"D10 van de 1514213440
3 Merwe Margo "White Bunny"D10 van de 12138134 
4 Meer Elly "Golden Eye" v.d.D10 van de 1512913287
5 Goeman Thea "Teddy Bear"D10 van de 12126180 
6 Blokland Angela "Dirk2"D10 van de 12124140 
7 Lam Annelies "The Robster"D10 van de 1312311888
8 Haagen Gerda "Juffrouw Jannie"D10 van de 1212213945
9 Leur Yvon "IJf van Ho" v.d.D10 van de 1012014060
10 Elderhorst Tineke "Uit de Takkenstraat"D10 van de 12118116 
11 Rolvink Elly "Dartel"D10 van de 1311712968
12 Lakens Ria "Pietje"D10 van de 13108131 
13 Huijser Helen "Zuster Clivia"D9 van de 910212657
14 Leeuwen Jos "The Lion King" vanD7 van de 77712765
15 Hooijmans Marian "Row-Hide" D7 van de 770109 

 

 

 

 

 

  Koppel competitie Dames    
  Seizoen 2017-2018    
    totaalaantal  
nr. naampoulepuntenwedstrijdengemiddelde
1 Huijser Helen "Zuster Clivia"D55413,75
2 Engels Anita "De Diva"D68513,60
3 Blokland Angela "Dirk2"D75612,50
4 Haagen Gerda "Juffrouw Jannie"D72612,00
5 Hooijmans Marian "Row-Hide" D70611,67
6 Lam Annelies "The Robster"D57511,40
7 Meer Elly "Golden Eye" v.d.D68611,33
8 Leur Yvon "IJf van Ho" v.d.D68611,33
9 Goeman Thea "Teddy Bear"D44411,00
10 Goeman Hanny "En de Rekels"D63610,50
11 Elderhorst Tineke "Uit de Takkenstraat"D42410,50
12 Lakens Ria "Pietje"D50510,00
13 Rolvink Elly "Dartel"D5769,50
14 Merwe Margo "White Bunny"D3448,50
       
       
  Te weinig wedstrijden    
  Leeuwen Jos "The Lion King" vanD25212,50

 

 

 

 

Eindstand Wintercompetitie Senioren 2017-2018 

 

 

 

  DART-competitie     
  Winter Competitie 2017     
    Beste 12 wedstrijdenHoogste 
        
nr. naampouleaantalpuntenScore Finish
        
1 Greebe Jack "De Diesel"S-A12 van de 131774x180 
2 Jeltema Marcel "The Sheriff Jelty"S-A12 van de 16172180122
3 Bonte Marco "No Way Back"S-A12 van de 1216510x180136
4 Oudshoorn Leo "Cliff Hanger"S-A12 van de 15153180101
5 Haaster Cor van "Master Caller"S-A12 van de 1414718099
6 Engels Anita "Engeltje"S-A12 van de 1613818075
7 Blokland Guus "Guus Geluk"S-A11 van de 11134180 
8 Strampraad Rody "Big Smile"S-A12 van de 14129  
9 Verbeek YerneS-A12 van de 12116 76
10 Vellekoop Stefan "Rookie 180"S-A6 van de 6612x180 
11 Batist Vincent "The Cowboy"S-A5 van de 551 119
12 Noort Kris van "Wonder Boy"S-A0 van de 00  
        
1 Janssen Ard "Hazes"S-B12 van de 16152180 
2 Strampraad Jan "Fidel Castro"S-B12 van de 15150180 
3 Hofstede Bas "The Manager"S-B10 van de 101482x180 
4 Hagen Mitch van "Cool Force"S-B11 van de 11138 96
5 Janssen Marian "The First Lady"S-B10 van de 10120180 
6 Nederpel Sander "OPA"S-B9 van de 9118 101
7 Blokland Angela "Little Power"S-B11 van de 1111413080
8 Hofstede John "De Ritselaar" *S-B7 van de 79013497
9 Steen Melanie van der "The Man Hunter"S-B9 van de 987  
10 Guijt Luuk "Lucky Luuk"S-B6 van de 670 100
11 Bulten Jeffrey uit de "Bat Man"S-B5 van de 543  
12 Jong John de "Big John"S-B0 van de 00  

 

 

 

 

 

Eindstand Zomercompetitie Senioren 2017

 

 

 

 

 

RKDEO-darts  
Zomer competitie 2017 
Senioren A-Poule 
1Marco Bonte (na besl.wedstr)178
2Marcel Jeltema178
3Jack Greebe166
   
Hoogste score A-poule: 
 Jack Greebe (na bullen)5x180
   
   
Hoogste finish A-poule: 
 Marco Bonte155
   
   
Senioren B-Poule 
1Yerne Verbeek162
2Anita Engels159
3Rody Strampraad156
   
Hoogste score B-poule: 
 Yerne Verbeek1x180
   
   
Hoogste finish B-poule: 
 Yerne Verbeek117
   
   
   
Luppy-Cup 
Winnaarsronde: 
 Marco Bonte 
   
Verliezersronde: 
 Bas Hofstede

 

 

 

  DART-competitie     
  Zomer Competitie 2017     
    Beste 12 wedstrijdenHoogste 
        
nr. naampouleaantalpuntenScore Finish
        
1 Bonte MarcoS-A12 van de 131785x180155
2 Jeltema Marcel "The Sheriff"S-A12 van de 15178180125
3 Greebe JackS-A12 van de 141665x180 
4 Batist Vincent "Sir"S-A12 van de 12151180104
5 Haaster Cor van "Master Caller"S-A12 van de 15149 95
6 Oudshoorn Leo "Cliff Hanger"S-A12 van de 151432x180109
7 Noort Kris vanS-A12 van de 15129180 
8 Vellekoop StefanS-A12 van de 13129180 
9 Blokland Guus "Lucky"S-A10 van de 101205x180144
10 Hagen Mitch vanS-A11 van de 11119  
11 Janssen Marian "The First Lady"S-A12 van de 14116 100
12 Hofstede Bas "Senior"S-A8 van de 8101180 
        
1 Verbeek YerneS-B12 van de 14162180117
2 Engels AnitaS-B12 van de 1415913381
3 Strampraad Rody "Big Smile"S-B12 van de 15156 81
4 Strampraad Jan "Fidel Castro"S-B12 van de 14143123 
5 Janssen Ard "Hazes"S-B12 van de 14128156107
6 Guijt LuukS-B10 van de 10112  
7 Steen Melanie van der "The Man Hunter"S-B11 van de 11106174 
8 Blokland Angela "Little Power"S-B10 van de 109913376
9 Hofstede John "De Ritselaar" *S-B8 van de 896 92
10 Bulten Jeffrey uit de "Mister T"S-B9 van de 984154 
11 Kraan Theo van der "Black Jack" S-B5 van de 562 68
12 Nederpel Sander "OPA"S-B3 van de 331  
13 Jong John deS-B0 van de 00  

 

 

 

 

Eindstand Ladies Night 2016-2017

 

 

 

Ladies Night 2016-2017

punten
1.Engels Anita "De Diva"150
2.Lam Annelies "The Robster"141
3.Merwe Margo "White Bunny"138
   
Hoogste Score: 
159Leeuwen Jos "The Lion King" van 
   
   
Hoogste Finish: 
89Goeman Hanny "En de Rekels" 
   
   
RKDEO 
Ladies Night 2016-2017 
Koppel competitiegemiddeld
1.Engels Anita "De Diva"13,83
2.Goeman Thea "Teddy Bear" 12,00
3.Hooijmans Marian "Row-Hide" 11,67
   
   
Luppy Cup Ladies Night 2016-2017 
Winnaarsronde 
 Engels Anita "De Diva" 
   
Verliezersronde 
 Hooijmans Marian "Row-Hide"  

 

 

  DART-competitie Dames     
  competitie 2016-2017     
    Beste 10 wedstrijdenHoogste 
        
nr. naampouleaantalpuntenScore Finish
        
1 Engels Anita "De Diva"D10 van de 1615014074
2 Lam Annelies "The Robster"D10 van de 1514112783
3 Merwe Margo "White Bunny"D10 van de 1113814072
4 Meer Elly "Golden Eye" v.d.D10 van de 1613314058
5 Elderhorst Tineke "Uit de Takkenstraat"D10 van de 1513213467
6 Goeman Hanny "En de Rekels"D10 van de 1513014089
7 Goeman Thea "Teddy Bear"D10 van de 1312614061
8 Blokland Angela "Dirk2"D10 van de 1312113176
9 Leur Yvon "IJf van Ho" v.d.D10 van de 1311914063
10 Haagen Gerda "Juffrouw Jannie"D10 van de 1511312848
11 Lakens Ria "Pietje"D10 van de 1099120 
12 Hooijmans Marian "Row-Hide" D10 van de 1098147 
13 Leeuwen Jos "The Lion King" vanD7 van de 786159

 

 

  Koppel competitie Dames    
  Seizoen 2016-2017    
    totaalaantal  
nr. naampoulepuntenwedstrijdengemiddelde
1 Engels Anita "De Diva"D83613,83
2 Goeman Thea "Teddy Bear"D60512,00
3 Hooijmans Marian "Row-Hide" D35311,67
4 Goeman Hanny "En de Rekels"D68611,33
5 Leeuwen Jos "The Lion King" vanD33311,00
6 Blokland Angela "Dirk2"D52510,40
7 Meer Elly "Golden Eye" v.d.D62610,33
8 Lakens Ria "Pietje"D41410,25
9 Haagen Gerda "Juffrouw Jannie"D50510,00
10 Elderhorst Tineke "Uit de Takkenstraat"D4959,80
11 Leur Yvon "IJf van Ho" v.d.D3749,25
12 Lam Annelies "The Robster"D3348,25
13 Merwe Margo "White Bunny"D4868,00

 

 

 

Eindstand Wintercompetitie Senioren 2016

 

RKDEO-darts  
Winter competitie 2016 
Senioren A-Poule 
1Marco Bonte178
2Marcel Jeltema165
3Leo Oudshoorn155
   
Hoogste score A-poule: 
 Marco Bonte5x180
   
   
Hoogste finish A-poule: 
 Marian Jansen137
   
   
Senioren B-Poule 
1Jack Greebe178
2Kris van Noort159
3Mitch van Hagen158
   
Hoogste score B-poule: 
 Kris van Noort1x180
   
   
Hoogste finish B-poule: 
 Kris van Noort130
   
   
   
Luppy-Cup 
Winnaarsronde: 
 Marco Bonte 
   
Verliezersronde: 
 Cor van Haaster 

 

 

 

 

 

RKDEO Nieuwjaarstoernooi 2017

RKDEO-darts Nieuwjaarstoernooi 2017
Senioren :
Winnaarsronde:
1. Marco Bonte
2. Marcel Jeltema
3. Jack Greebe
 
Verliezersronde
1. Cor van Haaster
2. Rody Strampraad
3. John de Jong
 
Hoogste score: Marcel Jeltema 1x180

Hoogste finish: Marco Bonte 132

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eindstanden Ladies Night 2015-2016 

 

RKDEO 
Ladies Night 2015-2016punten
1.Engels Anita "De Diva"148
2.Jong Annette de "Haags Hopje"141
3.Meer Elly "Golden Eye" v.d.134
   
Hoogste Score: 
180Blokland Angela "Dirk2" (na bullen) 
   
   
Hoogste Finish: 
90Mostert Hellen "Zuster Clivia" 
   
   
RKDEO 
Ladies Night 2015-2016 
Koppel competitiegemiddeld
1.Engels Anita "De Diva"13,80
2.Goeman Thea "Teddy Bear" 13,50
3.Lam Annelies "The Robster"13,50
   
   
Luppy Cup Ladies Night 2015-2016 
Winnaarsronde 
 Engels Anita "De Diva" 
   
Verliezersronde 
 Hooijmans Marian "Row-Hide"  

 

 

 

 

  DART-competitie Dames     
  competitie 2015-2016     
    Beste 10 wedstrijdenHoogste 
        
nr. naampouleaantalpuntenScore Finish
        
1 Engels Anita "De Diva"D10 van de 1314814039
2 Jong Annette de "Haags Hopje"D10 van de 1314116272
3 Meer Elly "Golden Eye" v.d.D10 van de 1513413849
4 Blokland Angela "Dirk2"D10 van de 1513218080
5 Goeman Hanny "En de Rekels"D10 van de 1513215660
6 Leur Yvon "IJf van Ho" v.d.D10 van de 1413114078
7 Merwe Margo "White Bunny"D10 van de 11127  
8 Elderhorst Tineke "Uit de Takkenstraat"D10 van de 1512518073
9 Lam Annelies "The Robster"D10 van de 1111813662
10 Goeman Thea "Teddy Bear"D10 van de 1511714068
11 Holsteijn An "Annie" vanD10 van de 14114  
12 Haagen Gerda "Juffrouw Jannie"D10 van de 14113132 
13 Leeuwen Jos "The Lion King" vanD9 van de 9108124 
14 Lakens Ria "Pietje"D10 van de 159613858
15 Mostert Hellen "Zuster Clivia"D8 van de 89513090
16 Hooijmans Marian "Row-Hide" D7 van de 778140 
17 Sande Marian "Nolly" v.d.D2 van de 218 

 

 

 

  Koppel competitie Dames    
  Seizoen 2015-2016    
    totaalaantal  
nr. naampoulepuntenwedstrijdengemiddelde
1 Engels Anita "De Diva"D69513,80
2 Goeman Thea "Teddy Bear"D54413,50
3 Lam Annelies "The Robster"D54413,50
4 Holsteijn An "Annie" vanD50412,50
5 Goeman Hanny "En de Rekels"D71611,83
6 Leeuwen Jos "The Lion King" vanD46411,50
7 Merwe Margo "White Bunny"D57511,40
8 Elderhorst Tineke "Uit de Takkenstraat"D54510,80
9 Mostert Hellen "Zuster Clivia"D42410,50
10 Leur Yvon "IJf van Ho" v.d.D52510,40
11 Jong Annette "Haags Hopje" deD51510,20
12 Hooijmans Marian "Row-Hide" D50510,00
13 Haagen Gerda "Juffrouw Jannie"D5969,83
14 Meer Elly "Golden Eye" v.d.D5869,67
15 Blokland Angela "Dirk2"D5769,50
16 Lakens Ria "Pietje"D1628,00
17 Sande Marian "Nolly" v.d.D000

 

 

 

 

 

 

 

 

dhfkdfhdkk