• Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    wo 30-nov.RKDEO O23-3Wilhelmus O23-4regulier20:00A.H.J.M. (Adri) Vervuurtveld 5
    za 03-dec.RKDEO 1CWO 1regulier13:30H.J. (Harry) Hamerveld 1
    za 03-dec.RKDEO O23-1Woerden O23-1regulier11:00L.F. (Lion) Krensveld 1
    za 03-dec.HBSS O23-1RKDEO O23-2regulier13:00veld 2-HBSS hoofdveld
    za 03-dec.Concordia O23-2RKDEO O23-3regulier15:30veld 10
    za 03-dec.EMM'21 MO20-1RKDEO MO20-1regulier11:30R.W. (Rob) van der Zwanveld 21011
    zo 04-dec.HVV 3RKDEO 3regulier11:00veld 2
    zo 04-dec.RKDEO 4GSC ESDO 4regulier13:15veld 1
    zo 04-dec.RKDEO 5SVO Buytenpark 3regulier11:00veld 1
    zo 04-dec.SVO Buytenpark 4RKDEO 6regulier14:00veld 1 - kunstgras
    zo 04-dec.RKDEO 7VCS 2regulier11:15veld 3
    zo 04-dec.Taurus 5RKDEO 8regulier10:00veld 1
    zo 04-dec.RKDEO 9Wippolder 7regulier11:00veld 2
    zo 04-dec.RKDEO 10S.V. Den Hoorn 10regulier13:30veld 3
    zo 04-dec.RKDEO 11Graaf W II VAC 4regulier13:15veld 2
    zo 04-dec.SEP 35+1RKDEO 35+1regulier10:00veld 4-Vitesse D/SEP412
    zo 04-dec.Limmen VR1RKDEO VR1regulier11:00J.J. (Jaap Jan) Minveld 1 - A-veld2220
    di 06-dec.Wilhelmus 2RKDEO 2regulier20:00W.N.A.W. (Wim) Zondagveld 1
    wo 07-dec.Taurus VR1RKDEO VR2regulier21:00veld 1
    za 10-dec.VFC 1RKDEO 1regulier17:00J. (Jeroen) Noordhoekveld 1
    za 10-dec.RKDEO 2DUNO 2regulier12:00veld 2
    za 10-dec.Argon O23-1RKDEO O23-1regulier12:00veld 11009
    za 10-dec.RKDEO O23-2Nootdorp O23-1regulier14:45veld 1
    za 10-dec.RKDEO O23-3Forum Sport O23-2regulier16:00veld 2
    za 10-dec.RKDEO MO20-1Hillegom sv MO20-1 (9-tal)regulier15:15veld 3
    zo 11-dec.RKDEO 3HDV 3regulier12:00veld 3
    zo 11-dec.fc Boshuizen 2RKDEO 4regulier11:30veld 1 (Hoofdveld)
    zo 11-dec.HBS 8RKDEO 5regulier16:00P. (Pieter) Hogewegveld 1A - Kleedkamer AB - Kleedkamer B
    zo 11-dec.RKDEO 6RKAVV 4regulier13:00veld 2
    zo 11-dec.HDV 5RKDEO 7regulier16:00veld 1 HDV
    zo 11-dec.RKDEO 8dvv Delft 3regulier11:00veld 2
    zo 11-dec.Ster, De 3RKDEO 9regulier12:00veld 2
    zo 11-dec.HBS 13RKDEO 10regulier10:30G.L. (Gerard) Gijsbertsveld 33 - Kleedkamer 312 - Kleedkamer 12
    zo 11-dec.HVV 4RKDEO 11regulier11:00veld 2
    zo 11-dec.RKDEO 35+1DHC 35+1regulier10:00veld 3
    zo 11-dec.RKDEO VR1Zaandijk VR1regulier14:00veld 1
    zo 11-dec.RKDEO VR2Antibarbari VR2regulier11:00E. (Eugene) Beeldsnijderveld 1
    di 13-dec.RKDEO 1Forum Sport 1Haaglanden voetbal20:00veld 1
    wo 14-dec.RKDEO O23-2DHL O23Delftse beloftencompetitie20:15veld 1
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    27-11-2022VR1AFC VR11 - 3
    27-11-2022Wippolder 679 - 1
    27-11-2022Wippolder 442 - 1
    27-11-2022Wilhelmus 3118 - 0
    27-11-20223Football Factory 21 - 3
    27-11-2022VR2RVC '33 VR16 - 2
    27-11-20226ASC 101 - 1
    27-11-2022893 - 2
    27-11-2022GSC ESDO 5102 - 3
    27-11-202235+1RVC Celeritas 35+18 - 1
    26-11-2022O23-2FC Zoetermeer O23-10 - 0
    26-11-2022O23-3Nootdorp O23-22 - 2
    26-11-2022HVC'10 113 - 1
    26-11-2022DSO O23-1O23-11 - 0
    26-11-2022Hazerswoudse Boys MO20-1RKDEO MO20-13 - 6
    26-11-2022Duindorp sv 221 - 1