• Mededelingen RKDEO Jeugd
     
     
     
                     

     Mededelingen zaterdagdienst

                                                                              ZATERDAG 23 OKTOBER 2021
     Ochtenddienst   Henk van der Sman 08:00 tot 13:00
       
     Middagdienst    RKDEO O23-1 13:00 tot 18:00    
     C-Hulpen 07.30 melden bij RKDEO in wedstrijdkamer   Geen
       

                     

         
       Elftal hulpbeurt  opruimen   Sportcomplex    velden en   kleedkamers 
       
        leider geeft aan wie 

    een 6 tal spelers  van Geen  melden na afloop wedstrijd bij;  

       

                 

                        
                
     E.H.B.O. dienst           Geen
       
                        
                                                                                             
       
               
                      
  • Programma Junioren

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeld
    za 30-okt.RKDEO JO19-1HVV JO19-114:30Afgeschermdveld 1
    za 30-okt.Concordia JO19-3RKDEO JO19-214:00veld 2 DVC
    za 30-okt.Schipluiden JO19-2RKDEO JO19-315:45veld 4
    za 30-okt.RKDEO JO19-4DHL JO19-310:00veld 5
    za 30-okt.NOCKralingen JO18-1RKDEO JO18-110:00veld 1-Hermandad
    za 30-okt.RKDEO JO17-1Spartaan'20 JO17-212:15M. (Mike) Gelderblomveld 1
    za 30-okt.RKDEO JO17-2Wippolder JO17-214:45veld 3
    za 30-okt.Oliveo JO17-1RKDEO JO17-310:50veld 2-Oliveo
    za 30-okt.dvv Delft JO17-1RKDEO JO17-412:30Veld 1-DVV Delft
    za 30-okt.RKDEO JO16-1Nootdorp JO16-212:15veld 5
    za 30-okt.Nootdorp JO16-3RKDEO JO16-214:30veld 4
    za 30-okt.DHC JO15-2RKDEO JO15-113:15veld 2
    za 30-okt.Nootdorp JO15-3RKDEO JO15-212:30veld 4
    za 30-okt.RKDEO JO15-3Nootdorp JO15-213:30veld 2
    za 30-okt.RKDEO JO15-4Nootdorp JO15-414:45veld 4
    za 30-okt.RKDEO JO14-1TOGB JO14-313:00veld 4
    za 30-okt.Berkel JO14-3RKDEO JO14-211:45veld 6-Berkel
    za 30-okt.Graaf W II VAC JO14-4RKDEO JO14-317:30veld 1
    wo 27-okt.DSVP MO17-2RKDEO MO17-118:30R. (Rene) de Jongvolgt
    za 30-okt.RKDEO MO17-1CVV Zwervers MO17-112:30veld 3
    za 30-okt.SV Leidschenveen MO17-1RKDEO MO17-212:10veld 1
    za 30-okt.RKDEO MO15-1sv Poortugaal MO15-110:30veld 3
    za 30-okt.Concordia MO15-2RKDEO MO15-211:40veld 8
  • Programma Pupillen

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeld
    di 26-okt.Excelsior M. JO13-1RKDEO JO13-119:00R.M. (Rafael) SjamaarVeld 3
    za 30-okt.Spartaan'20 JO13-2RKDEO JO13-108:45M. (Marvin) Koswalveld 1
    za 30-okt.RKDEO JO13-2SV Leidschenveen JO13-208:45veld 1
    za 30-okt.SEP JO13-1RKDEO JO13-311:00(veld)3
    za 30-okt.RKDEO JO13-4Vredenburch JO13-110:15veld 1
    za 30-okt.Vredenburch JO13-2RKDEO JO13-510:30veld 1
    za 30-okt.Concordia JO12-2RKDEO JO12-108:30Veld 10A
    za 30-okt.RKDEO JO12-2Soccer Boys JO12-111:45veld 2
    za 30-okt.HVV JO12-1RKDEO JO12-308:30veld 1
    za 30-okt.RKDEO JO12-4Soccer Boys JO12-211:45veld 2
    za 30-okt.RKDEO JO12-5Wippolder JO12-208:45veld 2
    za 30-okt.Nootdorp JO12-3RKDEO JO12-608:30veld 4
    za 30-okt.RKDEO JO11-1Hillegersberg, vv JO11-110:15veld 2
    za 30-okt.FC Zoetermeer JO11-2RKDEO JO11-210:00veld 2
    za 30-okt.RKDEO JO11-3SV Leidschenveen JO11-310:15veld 2
    za 30-okt.RKDEO JO11-4Die Haghe JO11-508:45veld 2
    za 30-okt.Forum Sport JO11-5RKDEO JO11-513:30veld 6
    za 30-okt.DSVP MO11-2RKDEO JO11-609:45volgt
    za 30-okt.RKDEO JO10-1DSVP JO10-110:15veld 4
    za 30-okt.FC Zoetermeer JO10-3RKDEO JO10-208:30veld 3
    za 30-okt.RKAVV JO10-2RKDEO JO10-313:30veld 10-RKAVV
    za 30-okt.TAC'90 JO10-1RKDEO JO10-408:30veld 1
    za 30-okt.BVCB JO10-3RKDEO JO10-508:30Veld 5A Opbouwen
    za 30-okt.RKDEO JO10-6SVO Buytenpark JO10-110:15veld 4
    za 30-okt.RKDEO JO10-7Meerburg JO10-711:30veld 4
    za 30-okt.RKDEO JO10-8DSVP JO10-411:30veld 4
    za 30-okt.Neptunus-Schiebroek JO9-1RKDEO JO9-110:00veld 3
    za 30-okt.RKDEO JO9-2Blauw-Zwart JO9-110:15veld 4
    za 30-okt.RKDEO JO9-3Concordia JO9-209:00veld 4
    za 30-okt.RKAVV JO9-4RKDEO JO9-412:15veld 10-RKAVV
    za 30-okt.Vredenburch JO9-1RKDEO JO9-510:30veld 3 alleen voor JO7 t/m JO10
    za 30-okt.RKDEO JO9-6Berkel JO9-6JM09:00veld 4
    za 30-okt.DHL JO9-2RKDEO JO9-708:30veld 2
    za 30-okt.RKDEO JO8-1TOGB JO8-110:15veld 4
    za 30-okt.Oliveo JO8-1RKDEO JO8-208:30veld 5-Oliveo (jo8-jo9-jo10)
    za 30-okt.Wippolder JO8-2RKDEO JO8-309:00veld 2
    za 30-okt.RKDEO JO8-4DSVP JO8-4JM09:00veld 4
    za 30-okt.RKDEO JO8-5FC Zoetermeer JO8-609:00veld 4
    za 30-okt.SV Leidschenveen JO8-3RKDEO JO8-608:30veld 2 (2a alleen JO8 & 9)
    za 30-okt.S.V. Den Hoorn MO13-2RKDEO MO13-113:00veld 2 licht
    za 30-okt.RKDEO MO13-2Graaf W II VAC MO13-308:45veld 3
    za 30-okt.Die Haghe MO11-1RKDEO MO11-110:00veld 8-Die Haghe
  • Uitslagen junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    za 23-okt.Concordia JO19-1JO19-11 - 1
    za 23-okt.JO17-1Barendrecht JO17-11 - 3
    za 23-okt.RKDEO MO17-1Zestienhoven MO17-12 - 3
    za 23-okt.VUC MO17-1RKDEO MO17-21 - 5
    za 23-okt.Spirit MO15-1RKDEO MO15-12 - 3
  • Uitslagen pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    za 23-okt.RKDEO MO13-2Zestienhoven MO13-23 - 3