• Mededelingen RKDEO Jeugd
     
     
     
                     

     Mededelingen zaterdagdienst

                                                                              ZATERDAG 01 oktober 2022
     Ochtenddienst 07:00-13:00 Jefrrey Rakers    
     Middagdienst  13:00-18:00 Rachid Maghnouji    
     C-Hulpen 07.30 melden bij RKDEO in wedstrijdkamer  Jazz Verheij, Lex Mooijman en Dani Dijkhuizen    

                     

         
       Elftal hulpbeurt  JO17-2  opruimen   Sportcomplex    velden en   kleedkamers 
       
        leider geeft aan wie 

    een 6 tal spelers  van  melden na afloop wedstrijd bij;  

       

                 

         
                
     E.H.B.O. dienst   
       
                        
                                                                                             
       
               
                      
  • Programma Junioren

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeld
    za 08-okt.DUNO JO19-1RKDEO JO19-115:30R. (Roland) Westreenenveld 2
    za 08-okt.RKDEO JO19-2FC 's-Gravenzande JO19-115:15E.P.M. (Eric) van de Sandeveld 3
    za 08-okt.RKDEO JO17-1XerxesDZB JO17-112:15A. (Augus) Ahmadkhanveld 1
    za 08-okt.Nootdorp JO17-4RKDEO JO17-212:30veld 3
    za 08-okt.DSVP JO16-1RKDEO JO16-211:15R. (Rick) Vreugdenhilveld 8-DSVP
    za 08-okt.Maense, FC JO14-1RKDEO JO14-310:00veld 3
    za 08-okt.RKDEO JO14-4Concordia JO14-311:30D. (Darryl) Huijtsveld 4
    za 08-okt.RKDEO MO17-1Naaldwijk MO17-112:15N. (Niels) Pluggeveld 2
    za 08-okt.Graaf W II VAC MO17-3RKDEO MO17-211:30veld 3
    za 08-okt.RKDEO MO17-3Graaf W II VAC MO17-413:15S. (Stephano) Kuiperveld 3
    za 08-okt.RKDEO MO15-1S.V. Kickers '69 MO15-110:15veld 2
    za 08-okt.RKDEO JO15-1HBS JO15-210:15Krens, L.F. (Lion)veld 1
  • Programma Pupillen

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeld
    za 08-okt.RKDEO JO13-1Spartaan'20 JO13-208:30T. (Theo) Klompveld 1
    za 08-okt.Forum Sport JO13-4RKDEO JO13-308:30veld 4
    za 08-okt.Rijnsburgse Boys JO13-4RKDEO JO13-509:45veld 3 geen A-cat.
    za 08-okt.Nootdorp JO12-1RKDEO JO12-108:30veld 2 A
    za 08-okt.RKDEO JO12-2S.V. Den Hoorn JO12-711:30veld 3 B
    za 08-okt.RKDEO JO12-3Nootdorp JO12-209:45veld 4 B
    za 08-okt.SV Leidschenveen JO11-1RKDEO JO11-110:00veld 3 A
    za 08-okt.DSVP JO11-2JMRKDEO JO11-208:30Afgeschermdveld 8-DSVP A
    za 08-okt.RKDEO JO11-3Forum Sport JO11-2JM11:30R. (Ryan) Kuijpersveld 3 A
    za 08-okt.RKDEO JO11-4HVV JO11-608:30veld 3 B
    za 08-okt.RKDEO JO11-5Semper Altius JO11-310:00veld 3 B
    za 08-okt.Zestienhoven JO11-4RKDEO JO11-610:15veld 4-Zestienhoven B
    za 08-okt.RKDEO JO11-7Concordia JO11-408:30veld 3 A
    za 08-okt.DSVP JO10-1RKDEO JO10-109:45Veld 9-DSVP B1
    za 08-okt.RKDEO JO10-2Concordia JO10-109:45veld 4 A1
    za 08-okt.SV Leidschenveen JO10-2RKDEO JO10-308:30veld 2 (2a alleen JO8 & 9) A2
    za 08-okt.Concordia JO10-3RKDEO JO10-409:35veld 5 A1
    za 08-okt.RKDEO JO10-6Wilhelmus JO10-7JM09:45veld 4 A2
    za 08-okt.RKDEO JO9-1Concordia JO9-108:30veld 4 B1
    za 08-okt.RKDEO JO9-2Vredenburch JO9-108:30veld 4 B2
    za 08-okt.Vredenburch JO9-2RKDEO JO9-310:15veld 5 A1
    za 08-okt.DSVP JO9-3RKDEO JO9-408:30veld 6-DSVP B1
    za 08-okt.Semper Altius JO9-2RKDEO JO9-508:30veld 1 A1
    za 08-okt.RKDEO JO9-6DWO JO9-308:30veld 4 A2
    za 08-okt.S.V. Den Hoorn JO9-7RKDEO JO9-708:45veld 6 licht (JO10/11/12) A2
    za 08-okt.SV Leidschenveen JO8-1RKDEO JO8-108:30veld 2 (2a alleen JO8 & 9) B1
    za 08-okt.Concordia JO8-1RKDEO JO8-208:30veld 5 A2
    za 08-okt.RKDEO JO8-4Concordia JO8-208:30veld 4 A1
    za 08-okt.RKDEO MO13-1DSVP MO13-408:30veld 2
    za 08-okt.SVC'08 MO13-1RKDEO MO13-208:30L. (Lucien) Hamersveld 2
    za 08-okt.RKDEO MO11-1SVC'08 MO11-110:00veld 3 A
  • Uitslagen junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    za 01-okt.Wilhelmus JO19-2JO19-23 - 2
    za 01-okt.JO19-3DHL JO19-36 - 4
    za 01-okt.Wilhelmus JO18-1JO18-11 - 4
    za 01-okt.Sportlust '46 JO17-1JO17-19 - 0
    za 01-okt.JO17-2DWO JO17-20 - 3
    za 01-okt.HVV JO17-3JO17-33 - 2
    za 01-okt.RKAVV JO16-1JO16-11 - 8
    za 01-okt.JO16-2Forum Sport JO16-36 - 1
    za 01-okt.Concordia JO15-1JO15-10 - 2
    za 01-okt.Oliveo JO15-2JO15-25 - 1
    za 01-okt.FC Zoetermeer JO15-2JO15-34 - 1
    za 01-okt.JO15-4Graaf W II VAC JO15-49 - 2
    za 01-okt.JO14-1TOGB JO14-21 - 0
    za 01-okt.JO14-2Nieuwerkerk JO14-35 - 2
    za 01-okt.VOC JO14-2JO14-312 - 0
    za 01-okt.FC Zoetermeer JO14-2RKDEO JO14-44 - 3
    za 01-okt.Die Haghe MO17-1RKDEO MO17-12 - 1
    za 01-okt.RKDEO MO17-2GDA MO17-12 - 5
    za 01-okt.Quick Boys MO15-2MO15-13 - 1
  • Uitslagen pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    za 01-okt.JO13-1Wilhelmus JO13-12 - 4
    za 01-okt.SV Leidschenveen JO13-1JO13-24 - 2
    za 01-okt.JO13-3SEP JO13-14 - 0
    za 01-okt.DHL JO13-3JO13-43 - 3
    za 01-okt.JO13-5VOC JO13-43 - 2
    za 01-okt.DWO JO13-2RKDEO JO13-65 - 1
    za 01-okt.JO12-1HVV JO12-38 - 1
    za 01-okt.FC Zoetermeer JO12-6JO12-21 - 8
    za 01-okt.SVO Buytenpark JO12-1JO12-313 - 2
    za 01-okt.JO11-1TOGB JO11-11 - 6
    za 01-okt.Concordia JO11-1JO11-21 - 1
    za 01-okt.Wilhelmus JO11-2JO11-34 - 5
    za 01-okt.SVC'08 JO11-2JO11-44 - 10
    za 01-okt.Wippolder JO11-2JO11-54 - 6
    za 01-okt.JO11-6TOGB JO11-710 - 0
    za 01-okt.JO11-7DHL JO11-21 - 3
    za 01-okt.RKDEO MO13-2RKAVV MO13-24 - 2
    za 01-okt.TAC'90 MO11-1MO11-13 - 0