• Nootdorp, 25 juni 2025

    RKDEO legt Goud Sponsors BattiQ en Harry Wubben vast

    RKDEO introduceert ‘Goud Sponsoring’, een nieuwe vorm van sponsoring in plaats van het hoofdsponsorschap, dat tot nu toe maar voor 1 bedrijf weggelegd was. Inmiddels zijn de eerste Goud Sponsors vastgelegd. 

  • BattiQ is een jong en snelgroeiend bedrijf en specialist op het gebied van energieopslag, gevestigd in Pijnacker. Het bedrijf levert thuisbatterijen tot 100 kWh, maar is vooral actief in het midden- en kleinbedrijf met segmenten als industrie en glastuinbouw waaraan energieopslag systemen tot wel 100 MWh geleverd worden. Daarmee besparen afnemers aanzienlijk op hun energiekosten.  Ondernemers in dit succesvolle bedrijf zijn Jan Dijkshoorn en Rick Pex. De laatste speelde zelf op het veld en in de zaal bij de vereniging. BattiQ zal met een groot aantal uitingen te zien zijn op de accommodatie van RKDEO en in diverse media, maar ook de komende 4 seizoenen met het BattiQ logo op de voorzijde van de shirts van RKDEO 1, 2 en Vrouwen 1 zichtbaar zijn. Veel informatie over BattiQ is te vinden op de website: www.battiq.nl 

  • HARRY WUBBEN  is met zijn Nootdorpse bedrijf al 35 jaar gespecialiseerd in het telen van chrysanten en  tegenwoordig gespecialiseerd in Santini’s, een chrysant met veel kleine bloemetjes op één tak. Het bedrijf heeft een oppervlak van 60.000 m2. Daarnaast is Harry Wubben politiek actief voor de VVD in Pijnacker-Nootdorp en als zodanig ook raadslid voor de Gemeente Pijnacker-Nootdorp. Harry was in het verleden bestuurslid bij RKDEO en heeft er ook gevoetbald. In de komende 5 seizoenen zal hij als verenigingssponsor actief zijn en met uitingen en artikelen zijn visie en idealen presenteren. Meer daarover is te vinden met de volgende link: Harry Wubben

    Bijzonder is dat Harry Wubben Flowers de eerste klant van BattiQ was en daarmee aan de wieg heeft gestaan van dit jonge bedrijf. Beiden vinden het dan ook prettig en logisch om nu samen de eerste RKDEO Goud sponsoring op zich te nemen.

  • Bij de recente seizoen afsluiting van de RKDEO-selectie werd het nieuws bekend gemaakt door Pieter Goedbloed, voorzitter van de sponsorcommissie, en werden Rick Pex (namens BattiQ) en Harry Wubben geintroduceerd. RKDEO is bijzonder trots op haar nieuwe Goud Sponsors en kijkt met vertrouwen en plezier uit naar de samenwerking in de komende seizoenen.

    RKDEO Sponsorcommissie